Звільнений керівник «Укрспортзабезпечення» Тарас Сириця з мотивів особистої помсти поширює неправдиву інформацію про діяльність Мінмолодьспорту
опубліковано 22 травня 2019 року о 17:22

Звертаємо вашу увагу, що чергові звинувачення Т. Сириці на адресу керівництва Міністерства в «корупції», «відкатах» при здійсненні закупівель спортивного обладнання та інвентарю - голослівні та непідтверджені жодними доказами, результатами розслідувань правоохоронних органів, чи судовими вироками, які вступили в законну силу.

Нагадаємо, що спортивне обладнання та інвентар закуповуються в найбільш відкритій та антикорупційній системі ProZorro. Специфіка проведення аукціонів на право поставити те, чи інше обладнання, за запитом спортивних федерацій і збірних команд - полягає в постійному зниженні ціни закупівлі.

Вкотре наголошуємо! Не Міністр встановлює початкові закупівельні ціни на товари та послуги в системі ProZorro. Вони формуються державними, головними/старшими тренерами національних збірних команд за результатами опрацювання пропозицій спортивних федерацій. Ними надаються попередні технічні характеристики, орієнтовна вартість з посиланням на інтернет-ресурси виробників/продавців, відповідні пояснювальні записки та обґрунтування.

При цьому, зекономлені кошти автоматично залишаються на рахунках «Укрспортзабезпечення» та використовуються для наступних закупівель спортивного обладнання та інвентарю. Повну й персональну відповідальність за ефективне та некорупційне використання цих коштів несе саме керівництво «Укрспортзабзепечення».

Відзначимо, що Міністр Ігор Жданов при поданні електронної декларації за 2018 рік успішно пройшов перевірку Національного агентства з питань запобігання корупції. У відомстві наголосили, що не знайшли при перевірці грубих порушень, які тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність>>>

Мотиви Т. Сириці щодо поширення наклепів, цілком зрозумілі. Це банальна помста ображеного чиновника за звільнення з посади начальника «Укрспортзабезпечення». Вказана особа почала працювати на посаді керівника державної установи ще 22.09.2015 р. До останнього часу її все влаштовувало. Більше того, Т. Сириця особисто вітав, публічно підтримував зусилля та виконував доручення Міністра Ігоря Жданова щодо боротьби з нецільовим використанням коштів при організації гімнастичного турніру Ukrainian National Cup. Такі доручення були дані за результатами журналістського розслідування програми «Схеми». В підсумку, було не допущено розкрадань бюджетних коштів.

Нагадаємо, Міністерство звільнило Т. Сирицю через некомпетентність та зрив підготовки національних збірних команд України до міжнародних змагань>>>

Обґрунтованість рішення Міністерства про звільнення Т. Сириці з посади підтверджується неодноразовими скаргами національних федерацій з видів спорту, спортсменів і тренерів.

Зокрема, президент Федерації стрільби України Олег Волков зазначає, що безпідставними звинуваченнями в корупції інших працівників Т. Сириця намагався «прикрити власну некомпетентність і захистити себе і свою «команду» таких же «спеціалістів».

«Найбільше від «дій» такого «спеціаліста» постраждала Федерація стрільби України, яка фактично не сповна підготовлена до виступу на Європейських іграх-2019. Спортсмени і тренери зроблять все, щоб виступити якнайкраще, але можна було б не витрачати зайві нерви і робити надзусилля задля хороших виступів на змаганнях», - наголошує президент ФСУ Олег Волков>>>

На його переконання, для зведення рахунків з Міністерством і федераціями, які скаржилися на його діяльність, Т. Сириця долучає ту пресу, яка, порушуючи норми журналістської етики, подає однобокі матеріали без точки зору інших сторін.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux