Заступник Міністра з питань європейської інтеграції взяв участь у ІІІ Міжнародному молодіжному форумі
опубліковано 20 березня 2015 року о 10:26

18 березня 2015 року заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан взяв участь у ІІІ Міжнародному молодіжному форумі "Глобалізаційні виклики і багатостороння дипломатія". Захід відбувся в приміщенні Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України.

У рамках ІІІ Міжнародного молодіжного форуму було проведено дві конференції: Міжнародна молодіжна наукова конференція "Удовенківські дипломатичні читання", яка була присвячена пам’яті видатного українського дипломата Г.Й. Удовенка, та Міжнародна науково-практична конференція "Україна в глобальному світі: витоки конфлікту і шляхи його подолання".

У заході взяли участь слухачі та викладачі Дипломатичної академії України, ветерани дипломатичної служби України, українські та іноземні студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти та докторанти, науковці, політологи, дипломати, журналісти, іноземні гості, викладачі провідних українських та закордонних вищих навчальних закладів.

Роботу ІІІ Міжнародного молодіжного форуму відкрив ректор Дипломатичної академії України Микола Кулініч. З вітальним словом до учасників ІІІ Міжнародного молодіжного форуму звернулися: заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків; Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінскі; Міністр закордонних справ України (у 2007-2009 рр.) Володимир Огризко; Генеральний секретар Організації за демократію та економічний розвиток -ГУАМ Валері Чечелашвілі; Директор Інституту державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові Україні Сергій Телешун; Головний редактор газети "День" Лариса Івшина та заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

У ході свого виступу Микола Мовчан привітав учасників Міжнародного молодіжного форуму від імені Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та колективу Мінмолодьспорту.

Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, зокрема, підкреслив: "Саме українська молодь є рушійною силою нашої держави на шляху європейської інтеграції. Ви є опорою розбудови майбутнього України!"

Микола Мовчан розповів учасникам форуму про зустріч Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та лідерів українських молодіжних організацій з Генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом, яка відбулася 17 березня ц.р. у Києві, про співпрацю Міністерства з міжнародним організаціями (Європейським Союзом, Радою Європи, ООН тощо), про реформи, які імплементує Міністерство у галузі молодіжної політики та спорту, про діяльність Мінмолодьспорту у сфері європейської інтеграції та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, про двосторонню співпрацю Мінмолодьспорту з Польщею, Литвою та іншими іноземними державами тощо.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux