Заступник Міністра з питань європейської інтеграції поінформував про можливості для молоді у контексті міжнародного співробітництва та європейської інтеграції
опубліковано 07 грудня 2015 року о 10:54

Одним із завдань на шляху до європейської інтеграції є розвиток мобільності молоді, сприяння участі української молоді у європейських молодіжних програмах.

Про це під час Всеукраїнського форуму "Реформи та інновації молодіжної політики", який відбувся 4 грудня в Києві, повідомив заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

Він наголосив, що з метою наближення політики у сферах молоді та спорту до європейських стандартів Міністерством молоді та спорту України розроблений та виконується відомчий План заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС; створено робочу групу Міністерства з питань європейської інтеграції.

З метою інтенсифікації міжнародних молодіжних обмінів, поглиблення контактів між молодими людьми у 2015 році були укладені:

- Меморандум про співробітництво у молодіжній сфері між Міністерствами країн Вишеградської групи та ініціативи ЄС "Східне партнерство", відповідальними за реалізацію державної політики у молодіжній сфері;

- Угода між Урядом України та Урядом про Раду обмінів молоддю України та Литви;

- Договір між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.

Основу нормативно-правової бази міжнародного співробітництва у сфері молодіжної політики становлять угоди та меморандуми про співробітництво з відповідними партнерськими державними структурами зарубіжних країн. Станом на грудень 2015 р. укладено та діє більше 20 таких двосторонніх документів (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Канада, Молдова, Польща, Угорщина, ФРН, Франція, Литва тощо). Зазначені угоди дозволяють розвивати двосторонню співпрацю як на рівні державних органів, так і на рівні громадських молодіжних організацій.

"Користуючись нагодою, хотів би висловити подяку нашим міжнародним партнерам – Системі ООН в Україні, програмам ЮНІСЕФ, Ради Європи, ЄС, за сприяння, яке Міністерство отримує з їх боку у питаннях реалізації та вдосконалення молодіжної політики", - зазначив Микола Мовчан.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux