Віталій Лавров: Восени будуть введені в експлуатацію дві інформаційні системи для напряму фізичної культури та спорту
опубліковано 09 липня 2021 року о 12:44

Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров на засіданні Колегії доповів про стан діджиталізації сфери фізичної культури та спорту, молодіжної політики, національно-патріотичного виховання. 

«Процес цифрової трансформації – це, в першу чергу зміна підходу до збору, зберігання та обробки даних, адміністрування процесів у галузі та до способу прийняття управлінських рішень. Наша основна мета – за рахунок цифрових механізмів перейти до такого стану, коли спортивні фахівці мінімізують витрачання часу на додаткові процеси та зможуть концентруватися саме на досягненні результатів у напрямі розвитку фізичної культури та спорту, молодіжної політики, національно-патріотичного виховання, а управлінські рішення будуть мати найбільший ефект», - зазначив Віталій Лавров.

На сьогодні Міністерством молоді та спорту України активно розвиваються дві інформаційні системи за підтримки міжнародних партнерів з розвитку, а саме проєкту TAPAS – це «Портал для переведення у публічну площину процесу присвоєння спортивних звань» та «Реєстр спортивних споруд». 

Заступник Міністра підкреслив, що оцифрування процесу присвоєння спортивних звань дозволить спростити подачу документів та дозволить відстежувати етапність проходження заявки. Для співробітників органів державної влади, які їх обробляють, буде створено зручний механізм для розгляду цих заявок, що пришвидшить час їх обробки. Всі присвоєнні звання будуть публікуватись у новоствореному реєстрі спортивних звань, де буде розташований зручний механізм пошуку у цьому реєстрі.

У той час, створення реєстру спортивних споруд – дозволить отримати канал комунікації з кожним власником спортивної споруди.

«Обидві ці інформаційні системи ми плануємо прийняти в дослідну експлуатацію восени цього року. Пілотування плануємо відразу проводити у декількох регіонах, а вже потім масштабувати на всю країну. Ми готові вже зараз приймати заявки від обласних управлінь на участь у тестуванні цих продуктів», - наголосив Віталій Лавров.

Також в активній роботі знаходяться перезавантаження процесу публікації відкритих даних. Проведено комплексний аудит з цього питання та отримано висновок, який наразі впроваджується у життя.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux