Виконання Дорожньої карти реформ у молодіжній сфері: підписано Рамкову програму співробітництва між Міністерством і Радою Європи у сфері молодіжної політики на 2016-2020 роки
опубліковано 03 березня 2016 року о 16:55

3 березня в Міністерстві молоді та спорту відбулось засідання керівного комітету щодо Рамкової програми співробітництва між Радою Європи та Міністерством у сфері молодіжної політики на 2016-2020 роки.

Підсумком роботи комітету стало підписання Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України і Радою Європи у сфері молодіжної політики на 2016-2020 роки.

Міністр Ігор Жданов зауважив, що Рамкова програма між Радою Європи і Міністерством підписується вже втретє: "Попередній документ був підписаний на три роки. Цей розрахований на п`ять років, маємо більше напрямків для роботи. Хочу зауважити, що над Програмою працювали не тільки спеціалісти Мінмолодьспорту, але й представники громадських молодіжних організацій. До того ж, ця Програма максимально синхронізована із державною програмою "Молодь України 2020".

Антьє Ротемунд, директор департаменту молоді Ради Європи, в свою чергу, подякувала Мінмолодьспорту за багаторічну плідну співпрацю: "Україна почала працювати із Радою Європи задовго до того, як стала її повноправним членом. Останнім часом ми відчуваємо прогрес у нашій співпраці з розвитку молодіжної політики, не тільки кількісний, але й якісний. Переконана, що Рамкова програма сприятиме діяльності розбудові нової молодіжної політики в Україні, ми робитимемо для цього все залежне".

Рамкова програма сприятиме розвитку ефективної молодіжної політики України, впровадженню європейських норм та стандартів по роботі з молоддю, зокрема в питанні створення сприятливих умов для мобільності молоді, участі в житті суспільства, затвердженню здорового способу життя серед дітей і молоді, визнанні культурного різноманіття, боротьби зі всіма формами дискримінації.

Рамкова програма відкриває додаткові переваги для української молоді скористатись можливостями всіх інструментів Департаменту молоді РЄ, включаючи Європейську молодіжну фундацію та програми Європейських молодіжних центрів. На виконання Програми розробляються дворічні Плани заходів, що включають конкретні заходи співпраці (семінари, тренінги, переклади посібників, навчальні візити тощо), на реалізацію яких виділяються кошти з бюджету РЄ. Заходи можуть відбуватися як в Україні так і в інших країнах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux