Відбулось громадське обговорення проекту календарного плану заходів національно-патріотичного виховання на 2018 рік
опубліковано 04 січня 2018 року о 17:23

3 січня в Міністерстві молоді та спорту відбулось громадське обговорення пропозицій до календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік.

Розпочинаючи захід, заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич зазначив, що проводиться системний моніторинг заходів у сфері національно-патріотичного виховання як Міністерством, так і громадянським суспільством.

Начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович поінформував, що у 2017 році Міністерством спільно зі структурними підрозділами з питань молоді та спорту обласних, Київської міської державних адміністрацій та громадськими організаціями було проведено 66 міжнародних і всеукраїнських заходів у 22 областях України та м. Києві.

Презентуючи пропозиції до календарного плану заходів на 2018 рік, Микола Ляхович повідомив, зокрема, про правові підстави їх проведення та розповів про роботу над проектом постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України". Також зазначив, що даний нормативно-правовий акт дозволить оголосити конкурси з визначення програм (проектів, заходів) національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів; присвоювати заходам імена видатних осіб українського державотворення та багато іншого.

За словами начальника відділу, загальна сума фінансування сфери національно-патріотчиного виховання у 2018 році складає 10 млн. грн., з них на проведення конкурсу планується виділити 4 млн. грн., а на проведення централізованих заходів міністерства 6 млн. грн.

Микола Ляхович також ознайомив присутніх із розподілом заходів по регіонах та презентував проект календарного плану заходів національно-патріотичного виховання на 2018 рік на слайдах.

Посадовець закликав представників громадських організацій активно долучатися до проведення відповідних заходів.

Під час обговорення громадські активісти висловили своє бачення участі у національно-патріотичному вихованні та висловили готовність до співпраці.

Задля забезпечення максимальної прозорості розгляду проектів обговорення транслювалося в онлайн-режимі https://www.youtube.com/watch?v=CFn_68x7QmM&feature=share

Участь в обговоренні взяли голова Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України Олександр Онищенко, заступник голови Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України - голова напрямку національно-патріотичного виховання, волонтерського руху, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Павло Євтушок, представники громадських організацій та об’єднань, які співпрацюють у напрямі національно-патріотичного виховання.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux