Відбулися експертні консультації між представниками Мінмолодьспорту та делегацією Міністерства національної освіти Республіки Польща
опубліковано 27 лютого 2015 року о 11:41

26 лютого 2015 року у м. Києві відбулися експертні консультації між представниками Міністерства молоді та спорту України на чолі із заступником Міністра з питань європейської інтеграції Миколою Мовчаном та делегацією Міністерства національної освіти Республіки Польща на чолі із заступником Міністра Евою Дудек.

У консультаціях також взяли участь представники причетних міністерств та відомств, зокрема Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства фінансів України та Міністерства освіти і науки України.

Сторони обговорили питання поглиблення двостороннього співробітництва, механізми імплементації Декларації про наміри між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про заснування Українсько-польської Ради обміну молоддю, укладеної 19 січня 2015 р. у рамках робочого візиту Прем'єр-міністра Республіки Польща Е. Копач до України, зокрема питання підготовки міжнародного договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про заснування Українсько-польської Ради обміну молоддю.

"Вважаю, що заснування такої Ради стане дієвим механізмом реалізації молодіжних обмінів між Україною та Польщею, створить основу для поглиблення дружніх зв'язків між молоддю України та Польщі, а також сприятиме інтеграції нашої держави до європейського співтовариства", - підкреслив Микола Мовчан під час зустрічі.

Він також зазначив, що в питанні розробки ефективної молодіжної політики України важливим є досвід та приклади кращих практик Польщі. Зокрема, щодо удосконалення законодавчої бази молодіжної політики, сприяння участі молоді в програмах Європейського Союзу тощо.

Микола Мовчан наголосив, що, зважаючи на стратегічний характер співробітництва України з Польщею, добросусідські відносини, Мінмолодьспорту зацікавлене в поглибленні співпраці з Міністерством національної освіти Республіки Польща, обміні досвідом з польськими колегами в питанні молодіжної політики та європейської інтеграції.

У ході експертних консультацій сторони розглянули можливі моделі функціонування Українсько-польської Ради обміну молоддю та домовилися про конкретні кроки з підготовки міжнародного договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про заснування Українсько-польської Ради обміну молоддю з метою його укладання у максимально стислі терміни.

По завершенню експертних консультацій Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав учасників заходу та висловив сподівання щодо якнайскорішого втілення в життя проектів молодіжних обмінів між Україною та Республікою Польща.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux