Відбулась онлайн-конференція представників Мінмолодьспорту з керівним складом Світового конгресу українських молодіжних організацій
опубліковано 27 грудня 2014 року о 12:30

25 грудня відбулась онлайн-конференція представників Міністерства молоді та спорту України з керівним складом Світового конгресу українських молодіжних організацій. У відео-конференції, зокрема, взяли участь: заступник Міністра молоді та спорту України з молодіжної політики Сергій Митрофанський; заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан; радник Міністра Павло Булгак, голова СКУМО Мирослав Гочак та інші.

Сергій Митрофанський поінформував керівництво СКУМО про те, що після призначення на посаду Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова в структурі відомства та підходах, які у своїй роботі сповідує Міністерство - відбулися досить відчутні та прогресивні зміни.

"У нашої молоді в Україні та за кордоном з'явився профільний заступник Міністра з молодіжної політики, який буде вести цей напрямок, зможе розмовляти з молоддю однією мовою, та бути з нею на одній "хвилі", оскільки сам є вихідцем з молодіжного середовища та підтриманий молодіжними організаціями. Ми працюватимемо з вами в режимі тісного і постійного зворотного зв’язку в тому числі за допомогою сучасних інформаційних засобів комунікацій, таких, як Skype, онлайн відео-конференції, а також через соціальні мережі. Двері мого кабінету, та моєї сторінки у Facebook, як профільного заступника Міністра - завжди відкриті для представників молодіжних організацій", - повідомив Сергій Митрофанський.

Натомість голова СКУМО Мирослав Гочак відзначив важливість появи заступника Міністра, який цілком відповідатиме за молодіжну політику та привітав Сергія Митрофанського з призначенням на посаду. Під час інтернет-конференції сторони також обговорили кроки, спрямовані на організацію та проведення спільних заходів у відповідності з раніше підписаним Меморандумом про співробітництво між Міністерством та СКУМО. Зокрема, йшлося про підготовку до форуму української молоді діаспори "Одеса - 2015".

Окрім того, заступник Міністра Микола Мовчан закликав молодіжні організації українців за кордоном до активної співпраці у 2015 р. Він також акцентував увагу на тому, що в наступному році буде відзначатися 70-річчя створення ООН та ЮНЕСКО, а в м. Баку будуть проводитися перші Європейські ігри.

"Ще один важливий пріоритет – активна участь української діаспори в заходах спрямованих на підтримку наших спортсменів під час підготовки і проведення Олімпіади в Ріо-де-Жанейро у 2016 р.", - зазначив Микола Мовчан. Він також запропонував організувати міжнародні спортивні заходи та обміни між молодіжними середовищами України та діаспори

У свою чергу радник Міністра Павло Булгак поінформував представників СКУМО про те, що Міністерство надзвичайно зацікавлене у вивченні моделей взаємовідносин між молодіжними громадськими організаціями та державою, які існують в країнах Європейського союзу. Він закликав колег поділитися напрацюваннями з цього питання.

Натомість голова СКУМО Мирослав Гочак запропонував започаткувати програму "Study visits" в рамках якої спільні делегації у складі Мінмолодьспорту та СКУМО будуть проводити круглі столи, відвідувати профільні інституції, які займаються молодіжною політикою в різних країнах Європи та світу, обмінюватися досвідом і знаннями в цій сфері.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux