Вадим Гутцайт: Ми забезпечили доступні умови для оренди приміщень державної та комунальної форми власності ДЮСШ, клубів та федерацій
опубліковано 22 червня 2021 року о 12:39


Внаслідок внесених змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» тепер оренда приміщень для здійснення фізкультурно-оздоровчої діяльності надається без конкурсу. Про це зазначив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Здорова Україна».

«Ми маємо розуміти, що діяльність із надання послуг із фізичної культури і спорту не є комерційно привабливою та не генерує тих прибутків, які дозволять на рівних конкурувати. Проте, соціальну значущість такої роботи важко переоцінити. Наш обов’язок створити такі умови, які б сприяли відкриттю нових ДЮСШ та спортивних клубів, а в людей була можливість вести здоровий спосіб життя та займатися спортом», - наголосив Міністр.

Крім того, він зазначив, що законопроектом «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» запропоновані комплексні зміни в підході до організації сфери фізичної культури і спорту.

«Найважливішим в нашому сьогоднішньому контексті є розширення можливостей щодо відкриття та утримання спортивних клубів на місцях. Клуби – більш легка та зручна форма роботи в невеликих громадах. Їх діяльність не так сильно зрегульована як ДЮСШ, і саме у відкритті клубів різних форм власності ми вбачаємо головну перспективу розвитку фізичної культури та спорту в регіонах. На сьогодні ці зміни опрацьовуються», - підкреслив Вадим Гутцайт.

Ще одним важливим законопроектом, спрямованим на формування цивілізованого та інклюзивного ринку фізкультурно-оздоровчих послуг та соціального забезпечення наших громадян, Міністр назвав зміни до Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії».

За словами Міністра, ці зміни у подальшому дадуть  змогу затверджувати перелік та обсяг надання послуг суб’єктами сфери фізичної культури і спорту, показники доступності та якості надання таких послуг та нормативи забезпечення населення спортивними спорудами.

Вадим Гутцайт відзначив, що зазначена законотворча робота спрямована на створення надійного фундаменту для подальших позитивних змін в галузі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux