В Інтернеті поширюється фейкова інформація про фінансування програми "Молодь України"
опубліковано 15 липня 2019 року о 18:04

Фінансування програми «Молодь України» розраховане на 5 років. Загальний обсяг видатків складає 488 млн. 324,69 тис. грн. При цьому, з Державного бюджету передбачено видатки в розмірі: 196 млн. 828,8 тис. грн. З них на Мінмолодьспорту передбачено 102 млн. грн. Решту фінансування програми складають місцеві бюджети: 277 млн. 882,58 тис. грн.; інші джерела – 13 млн. 613,31 тис. грн.

Звертаємо увагу, що Міністерство молоді та спорту не є розпорядником коштів місцевих бюджетів та з інших джерел, які становлять більшу частину фінансування Програми. Цей факт яскраво свідчить про неправдивість та маніпулятивний характер обвинувачень на адресу Міністерства у нібито зникненні, або нецільовому використанні 500 млн. грн.

Більше того, ця Програма виконується не лише Мінмолодьспортом, але й іншими міністерствами, державними органами та установами: Міносвіти, МВС, Міноборони, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Мінкультури, Мінрегіон, ДСНС, Національна академія наук, Національна академія педагогічних наук, Національна академія медичних наук, обласні та Київська міська держадміністрації.

Зокрема, цією програмою передбачено спільну реалізацію протягом 5 років 9 пріоритетних завдань у молодіжній сфері з метою створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді.

Що стосується підготовки щорічної доповіді Про становище молоді в Україні. Вона готується Президентові України та Верховній Раді України. В рамках підготовки доповіді здійснюється комплексне аналітичне дослідження, яке охоплює діяльність всіх міністерств, відомств, місцевих органів влади, які беруть участь у реалізації державної молодіжної політики, а не лише Мінмолодьспорту.

Також підготовка доповіді включає в себе проведення соціологічного опитування з метою вивчення та аналізу становища молоді в Україні. Доповідь та практичні рекомендації щодо розв’язання проблем, з якими стикається молодь, презентуються під час проведення у Верховній Раді України парламентських слухань про становище молоді.

Матеріали доповіді використовуються представниками центральних і місцевих органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства та установ, що працюють з молоддю, національних та міжнародних організацій, іншими експертами молодіжного середовища.

Вибір організації, яка готуватиме доповідь відбувається публічно та відкрито в найбільш відомій антикорупційній системі публічних закупівель «Прозорро». Оголошена початкова вартість підготовки доповіді, включно із соціологічним дослідженням - є обґрунтованою. Вона може зменшитися в результаті пониження ціни лоту учасниками торгів.

Просимо ЗМІ та громадськість бути уважними та не поширювати неправдиву й наклепницьку інформацію щодо Мінмолодьспорту та програми «Молодь України».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux