Україна та ЄС поглиблюватимуть співробітництво у сфері спорту та молодіжної політики
опубліковано 28 травня 2021 року о 19:14

28 травня 2021 року у онлайн-форматі відбулося шосте засідання Кластера 4 (співробітництво у сфері науки та технологій, інформаційне суспільство, аудіовізуальна політика, освіта, навчання та молодь, культура, співробітництво в галузі спорту та фізичної культури) Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Українську сторону у заході, серед інших, також було представлено делегацією Міністерства молоді та спорту України на чолі із заступником Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрієм Чесноковим.

У ході засідання, зокрема, було представлено основні досягнення України у молодіжній сфері, зокрема розробку нового законодавства та стратегічних документів, а також проєкти та ініціативи для молоді у рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Європейських колег також було поінформовано про основні здобутки Міністерства молоді та спорту України у розвитку спорту, фізичної культури та фізичної активності, зокрема щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також імплементації євроінтеграційних пріоритетів у відповідних сферах.

Андрій Чесноков наголосив на зацікавленості української сторони в інтенсифікації співпраці з Європейським Союзом шляхом участі України в ініціативах та програмах Європейської Комісії у сферах молоді та спорту, зокрема програми ЄС «Еразмус+» (молодіжний та спортивний компоненти).

«Програма «Еразмус+» є одним з інструментів забезпечення міжнародної мобільності молоді. Водночас, чинний статус України у програмі не дає українським молодіжним та спортивним ОГС повною мірою ініціювати і  впроваджувати проєкти в рамках участі у ній» – відзначив Андрій Чесноков.

Під час засідання Андрій Чесноков висловив зацікавленість української сторони у синхронізації цілей та завдань проєктної діяльності в рамках ініціативи співпраці ЄС «Східне партнерство» в Україні, зокрема програми EU4Youth, з пріоритетами національної молодіжної політики.

Також заступник Міністра поінформував учасників засідання про розроблені та ухвалені українською стороною стратегічні документи сфери фізичної культури і спорту, та запросив європейську сторону до спільного впровадження їх положень в контексті імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux