Українські гирьовики - другі на чемпіонаті світу серед дорослих та юніорів
опубліковано 12 листопада 2019 року о 09:46

На рахунку збірної 45 медалей у дорослих (17 золотих, 15 срібних та 13 бронзових) та 29 у юніорів (9 срібних та 20 бронзових).

Чемпіонами світу у вправі двоборство стали: Білицький Леон (дорослі, 95+, Донецька обл.), Намєснік Анжеліка (дорослі, 58 кг, Кіровоградська обл.) та Ковалюк Вікторія (дорослі, 63 кг, Дніпропетровська обл.).

Срібло у двоборстві здобули: Срібний Руслан (дорослі, 68 кг, Полтавська обл.), Гавришко Ігор (дорослі, 73 кг, Полтавська обл.), Коломієць Олег (дорослі, 85 кг, Полтавська обл.), Квіквініа Полміра (дорослі, 95 кг, Хмельницька обл.).

Бронзовими призерами у вправі двоборство стали: Остапчук Євген (юніори, 63 кг., Полтавська обл), Кривенко Ігор (юніори, 68 кг, Полтавська обл.), Величко Ярослав (юніори, 73кг, Полтавська обл), Дуленко Артем (юніори, 85 кг, Полтавська обл.), Мітрюхін Ілля (юніори, 95 кг, Харківська обл.), Недоля Володимир (дорослі, Житомирська обл.), Тимофєєв Геннадій (група Б, 78 кг, Кіровоградська обл.), Бичківський Андрій (група Б), Дима Анатолій (Група Б).

Золото в естафеті здобули: Намєснік Анжеліка 58 кг (Кіровоградська обл.), Жигалова Марія (68+, Харківська обл.), Ковалюк Вікторія (дорослі, 63 кг, Дніпропетровська обл.) та Рабош Оксана (дорослі, 68 кг, Рівненська обл.).

Срібною естафета була для Юніорів (Остапчук Євген, Хоменко Владислав, Колесник Євген та Драган Микола) та для Дорослих (Тимченко Костянтин, Остапчук Олексій, Сушко Ярослав 95 кг та Середюк Василь).

Також срібло українці вибороли в естафеті Довгим Циклом серед юніорів (Шудров Вячеслав, Колеснік Віталій, Хоменко Владислав, Митрюхін Ілья) та серед мастерс (Бичківський Андрій, Андріяш Віталій, Бербеничук Валентин, Махновський Андрій)

Дорослі здобули в естафеті довгим циклом бронзу. До складу команди дорослих увійшли: Гладкочуб Максим,Колесник Євгеній, Домінюк Михайло, Мних Роман

Вправу Ривок на золоту медаль виконав лише Дима Анатолій (група Б).

А от бронзу за виконання вправи Ривок вибороли: Намєснік Анжеліка (юніори та дорослі, 58 кг, Кіровоградська обл.), Ковалюк Вікторія (дорослі, 63 кг, Дніпропетровська обл.) та Болтянська Анастасія (юніори, 68 кг, Одеська область).

Вправа довгий цикл піддалась на золото лише Бербеничуку Валентину (категорія мастерс).

Срібло в довгому циклі здобули: Шудров В’ячеслав (юніори, 63 кг), Мітрюхін Ілля (юніори, 95 кг), Бабак Єгор (+95, юніори), Квіквініа Полміра (дорослі, 95 кг).

Бронзовими призерами у вправі Довгий цикл стали: Бичківський Андрій (група Б, Київська обл.), Колесник Віталій (юніори, 73 кг), Катюха Денис (юніори, 85 кг), Ризак Володимир (дорослі, 68 кг), Гавришко Ігор (дорослі, 73 кг), Білоус Віталій (дорослі, 78 кг), Коломієць Олег (дорослі, 85 кг), Ковалюк Вікторія (63кг), Бичківський Андрій (група Б).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо подальших здобутків!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux