Українська делегація взяла участь у 4-му Молодіжному форумі Східного партнерства
опубліковано 24 червня 2019 року о 09:37

Загалом у Форумі взяли участь більше 250 представників державних органів країн-учасниць ініціативи ЄС "Східне партнерство" та держав-членів ЄС, відповідальних за розробку та імплементацію молодіжної політики, а також молодіжні активісти, молодіжні працівники, представники молодіжних організацій з цих країн.

Завданням Форуму було обговорення та визначення актуальних потреб молоді країн Східного Партнерства та держав-членів ЄС; пошук синергії між національними молодіжними політиками регіону та політикою ЄС щодо молоді; обговорення досягнень співробітництва країн-партнерів ЄС та Східного партнерства та подальшого розвитку співробітництва у молодіжній сфері. Форум надав можливість учасникам отримати додаткові практичні інструменти для впровадження більш ефективної роботи в сфері критичного мислення, цифрової молодіжної роботи, активного залучення молоді до процесів прийняття рішень та впливу суспільства на формування політики.

Крім того, представники кожної з країн під час роботи в семи тематичних групах змогли презентувати свої напрацювання та історії успіху, а також розробити нові рекомендації. Зокрема, пропозиції стосувалися таких напрямів як молодіжні ініціативи та соціальне підприємництво, розширення можливостей для молоді на різних рівнях, формування більш якісного молодіжного порядку денного в кожній з країн, критичне мислення як елемент впливу на розбудову молодіжної політики, цифрової безпеки та боротьби з неправдивою інформацією, а також підвищення рівня інклюзивності програм Східного партнерства. Запропоновані ідеї всіх робочих груп були сформовані у спільну резолюцію, детальніше з якою кожен бажаючий зможе ознайомитися у вільному доступі найближчим часом.

19червня в рамках 4-го Молодіжного Форуму Східного партнерства відбувся Круглий стіл з питань молодіжної політики за участю представників профільних міністерств країн-учасниць ініціативи ЄС "Східне партнерство" та держав-членів ЄС, присвячений десятій річниці Східного Партнерства.

Під час круглого столу учасники обговорили досягнення співробітництва ЄС та Східного партнерства у молодіжній сфері, а також пропозиції щодо його подальшого розвитку. Представники Мінмолодьспорту поінформували про успішний досвід організації українсько-польських та українсько-литовських обмінів молоддю у якості прикладу кращих практик співробітництва однієї з країн Східного Партнерства та держав-членів ЄС, про останні досягнення у розвитку молодіжної політики, а також наголосили на зацікавленості української сторони у посиленні співробітництва з ЄС в рамках програми ЄС «Еразмус+», інших проектів та ініціатив.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux