У трьох містах України відбулись конференції Європейського молодіжного парламенту Україна: «Інновації в демократії: виклики та можливості»
опубліковано 12 квітня 2019 року о 15:25

Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – це унікальний освітній проект, який об’єднує 40 національних осередків з різних країн Європи та щороку організовує до 600 заходів. ЄМП здобув широку підтримку серед європейських установ, включаючи Європейський Парламент та Раду Європи.

Тема конференцій - «Інновації в демократії: виклики та можливості». Вона охопила соціальні, політичні, екологічні та технологічні питання розвитку суспільства і демократії. До дискусій було залучено більше 270 учасників, включаючи школярів та вчителів Львівської, Волинської та Житомирських областей, модераторів із різних держав Європи (Білорусь, Латвія, Польща, Фінляндія, Чехія).

Формат заходу полягає в моделюванні роботи комітетів Європейського Парламенту, кожен з яких розглядає соціальні, екологічні, політичні і технологічні глобальні питання та проблеми. Кожна конференція включала в себе такі частини: побудова команди, робота в комітетах, Генеральна Асамблея.

Упродовж конференції делегати обговорили нагальні проблеми в області демократії, розробили проекти рішень у вигляді резолюцій та представили їх на парламентському засіданні.

Унікальною частиною заходів стали тренінги для вчителів із різних шкіл Львівської, Волинської та Житомирських областей. 44 вчителі відвідали тренінг ЄМП України, дізналися більше про особливості неформальної освіти та поділилися власним досвідом роботи в цій сфері.

Серед цілей дводенних конференцій ЄМП Україна - сприяння інтеграції України до Європейського Союзу шляхом виховання української молоді на демократичних цінностях та ідеалах; дослідження соціально-політичних чинників впливу на демократію за рахунок неформальної академічної дискусії англійською мовою; участь в формуванні позитивного іміджу України Житомирщини на міжнародному рівні; практика розмовної та ділової англійської мови.

Конференції пройшли за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Володимир-Волинської міської ради, Житомирської міської ради та багатьох інших спонсорів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux