У рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю реалізовано проєкт "Молодь, працездатність, активізм, важка праця"
опубліковано 25 липня 2019 року о 11:55

Мета проєкту – ознайомлення учасників із формами громадської активності та їх впливом на конкурентоспроможність молоді на ринку праці, а також вивчення проблеми працевлаштування і можливі шляхи їх вирішення в Україні та Польщі в межах даного проекту.

В рамках обміну учасники мали змогу розглянути молодіжну політику обох країн та порівняти напрями розвитку. Як молодь України, так і молодь в Польщі стикається з аналогічними проблемами із працевлаштуванням. Часто молодь зазнає дискримінації під час співбесід, так як не має професійного досвіду та відповідного рівня знань, а також не володіє додатковими компетенціями з презентації своїх сильних та слабких сторін. Та одним із актуальних питань є те, як можна використати свої досягнення в громадській діяльності у майбутньому та який вплив активності на розвиток суспільства.

Проєкт «Молодь, працездатність, активізм, важка праця» спрямований на отримання необхідних вмінь та навичок для активної участі в громадській та професійній діяльності шляхом вивчення основних проблем працевлаштування у країнах учасників обміну. (одна із ключових проблем – масова еміграція на роботу до інших, більш економічно розвинутих країн) та шляхів їх вирішення, зокрема, вивчення впливу активної громадської діяльності на конкурентоспроможність на ринку праці, волонтерство та розробка власних суспільних (або соціальних) проектів.

Усі перераховані аспекти вивчалися шляхом використання методів неформальної освіти (фасилітація, тімбілдінг, дебати, дискусії, презентації, театр-форум, міська гра) із закріпленням усіх набутих навичок на практиці (вирішення практичних кейсів, зустріч з експертами) з подальшою менторською підтримкою для успішної реалізації новостворених проектів.

Під час проекту учасники мали змогу познайомитися один з одним в креативній формі, знайшли серед команди партнера для неформального навчання, з яким обговорили спільні навчальні цілі, вектори розвитку та співпрацю, а домашні групи стали для всіх справжньою комунікаційною платформою для обміну враженнями та новими ідеями.

Під час міжкультурних вечорів учасники відкрили для себе нові факти з історії та культури, дізналися та порівняли особливості культури країни-сусіда, обмінялися ціннісними орієнтирами, напрацювали спільні погляди на співпрацю та координацію власних проектів, а також отримали натхнення від творчих складових країн.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux