У Мінмолодьспорту зібралися члени Комітету з присудження Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України
опубліковано 15 квітня 2019 року о 17:23

Про результати подання документів на присудження Премії поінформував Міністр Ігор Жданов, який за дорученням Віце-прем'єр-міністра України В'ячеслава Кириленка головував на засіданні Комітету.

Міністр нагадав, що присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень.

За словами урядовця, у цьому році подано пропозиції 163 кандидатів на здобуття Премії, висунених за досягнення 2018 року. Серед поданих кандидатів 75 жінок і 88 чоловіків.

Більш детально проаналізував характеристики кандидатів та висунув пропозиції щодо порядку визначення лауреатів Премії заступник Міністра, секретар Комітету Олександр Ярема.

Окрім іншого, Ігор Жданов звернув увагу на роль громадськості у процесі відбору лауреатів. Так, до більшість Комітету складають представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Зі складом Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, Премією КМУ щороку відзначаються молоді люди віком до 35 років, досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Здобутки дівчат і юнаків розглядаються за такими напрямами:

1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у ХХ столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

5) популяризація здорового способу життя;

6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства;

7) культурно-мистецька та наукова діяльність;

8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux