У Мінмолодьспорту відбулась зустріч із представниками інститутів громадянського суспільства щодо пріоритетів діяльності Міністерства
опубліковано 20 травня 2016 року о 17:01

19 травня у Міністерстві молоді та спорту відбулась зустріч із представниками інститутів громадянського суспільства з приводу обговорення пріоритетів діяльності Міністерства.

У зустрічі взяли участь заступник Міністра – керівник апарату Микола Даневич, заступник Міністра Олександр Ярема, радник Міністра Павло Булгак, голова Громадської Ради при Міністерстві Сергій Тимофеєв, керівники структурних підрозділів відомства, керівники та представники громадських організацій.

Заступник Міністра – керівник апарату Микола Даневич привітав учасників зустрічі та закликав для плідної співпраці на шляху до втілення реформ у країні.

Заступник Міністра Олександр Ярема доповів про напрямки реформування молодіжної політики у 2016 році.

Радник Міністра Павло Булгак окреслив основні напрямки діяльності Міністерства в рамках Програми уряду.

Пріоритет №1 - Гідне представлення України у міжнародному спортивному русі;

Пріоритет №2 - Нові можливості для самореалізації української молоді;

Пріоритет №3 - Дерегуляція та децентралізація сфери фізичної культури і спорту;

Пріоритет №4 - Заохочення громадян до оздоровчої рухової активності та здорового способу життя;

Пріоритет №5 - Національно-патріотичне виховання.

Заступник директора Директора департаменту олімпійського спорту Тетяна Федюшина доповіла про стан підготовки збірної України до ХХХІ літніх Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро. Вона поінформувала про перебіг експерименту з розширення автономії олімпійських федерацій, а також про дії Міністерства щодо збереження та підтримки системи дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Директор Департаменту фізичної культури та не олімпійських видів спорту Вадим Стеценко розповів про розвиток пріоритетних не олімпійських видів спорту, співробітництво із національними федераціями тощо.

Директор Департаменту молодіжної політики Ірина Бєляєва доповіла про виконання Дорожньої карти реформ молодіжної сфери. Зокрема вона наголосила на прийнятті постанови Кабінету Міністрів щодо збільшення розміру премії КМУ для талановитої молоді, нові правила конкурсу проектів, розробленими молодіжними та дитячими організаціями, на які надається фінансова підтримка з державного бюджету.

Начальник відділу національно-патріотичного виховання Микола Ляхович доповів про активну співпрацю із всеукраїнськими і регіональними організаціями, із регіональними структурними управліннями. Завдяки наявності бюджету на підтримку заходів з національно-патріотичного виховання, відділу Міністерства вдалося налагодити співпрацю із НГО та щомісяця проводити спільні заходи.

Начальник відділу європейської інтеграції Наталія Радчук доповіла про заходи щодо виконання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Окремо Наталія Радчук зазначила, що вже в поточному році на виконання угод із урядами Польщі та Литовської Республіки про Ради обмінів молоддю будуть сформовані перші делегації.

Наприкінці зустрічі Микола Даневич звернувся до представників громадськості із проханням надати пропозиції до визначених пріоритетів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux