У Києві відбулося Перше засідання Робочої групи ГУАМ з питань співпраці у сфері молоді та спорту
опубліковано 02 березня 2017 року о 17:42

27-28 лютого 2017 року у м. Києві, у Секретаріаті Організації за демократію та економічний розвиток - ГУАМ, під головуванням заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана відбулося Перше засідання Робочої групи ГУАМ з питань співпраці у сфері молоді та спорту.

Робоча група була започаткована за ініціативи Міністерства молоді та спорту України з метою розвитку та розширення співробітництва між державами-членами ГУАМ (Грузією, Україною, Азербайджаном та Молдовою) у молодіжній та спортивній сферах.

У Першому засіданні РГМС також взяли участь Генеральний Секретар ГУАМ Алтай Ефендієв; делегація Азербайджанської Республіки на чолі із заступником Міністра молоді та спорту Інтігамом Бабаєвим; делегація Грузії на чолі із заступником Міністра молоді та спорту Грузії Ревазом Джавелідзе; Посол Грузії в Україні Міхаїл Уклеба, Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв; Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, народний депутат України Іван Крулько; представники Секретаріату ГУАМ, Міністерства молоді та спорту України, зазначених посольств.

За результатами успішної та злагодженої роботи учасників Першого засідання РГМС було ухвалено низку важливих та необхідних для майбутньої співпраці документів. Зокрема, члени РГМС підписали Протокол засідання робочої групи, відповідно до якого затверджуються напрями роботи РГМС, серед яких: співпраця щодо боротьби із вживанням допінгу у спорті, маніпулюваннями спортивними змаганнями та корупцією у спорті; обмін досвідом з питань підготовки та проведення міжнародних спортивних змагань; обмін досвідом з питань розвитку спортивної інфраструктури; співпраця у сфері патріотичного виховання; співпраця у сфері молодіжної політики; обмін досвідом щодо розвитку волонтерського руху; співпраця з міжнародними організаціями, зокрема з ООН та її агенціями, в т.ч. ЮНЕСКО, Радою Європи, Європейським Союзом, ВАДА, іншими.

Окрім того, сторони розробили проект Плану дій на 2017-2018 роки, відповідно до якого планується проведення Молодіжного Форуму ГУАМ, святкування Днів молоді ГУАМ, студентського футбольного турніру "Від моря до моря", низки інших заходів.

Важливим елементом співробітництва в рамках ГУАМ є той факт, що держави-члени ГУАМ є також країнами-учасницями ініціативи ЄС "Східне партнерство".

Наступне засідання Робочої групи ГУАМ з питань співпраці у сфері молоді та спорту заплановано провести у жовтні 2017 року.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux