Розпочато формування складу конкурсної комісії з розгляду проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році
опубліковано 04 вересня 2018 року о 15:28

Запрошуємо представників центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та наукових установ, засобів масової інформації, фахівців у сфері національно-патріотичного виховання подавати кандидатури до складу конкурсної комісії з розгляду проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка"(зі змінами) та наказу Мінмолодьспорту від 31 серпня 2018 року № 4023 "Про організацію та проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році" Міністерство молоді та спорту оголосило конкурс проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами ромадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Зазначеною постановою Кабінету Міністрів України передбачено, що організатор конкурсу утворює конкурсну комісію з розгляду проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Міністерство молоді та спорту України до 14 вересня 2018 року приймає пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії в друкованому та електронному вигляді на електронну скриньку npvmms@msms.gov.ua з позначкою "Конкурсна комісія".

Пропозиції мають містити наступну інформацію:

1) прізвище, ім'я, по батькові (повністю);

2) місце роботи, посаду, контактні дані (телефон, електронна адреса)

3) досвід діяльності з питань оцінки проектів їх реалізації та тематики проведення конкурсу;

4) найменування організації, яку представляє член конкурсної комісії,
із зазначенням коду згідно ЄРДПОУ;

Звертаємо вашу увагу, що згідно Порядку проведення конкурсу не може бути членом комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником інституту громадянського суспільства, який подав конкурсну пропозицію для участі в конкурсі.

Також, інформуємо вас, що кандидатура, яка бажає ввійти до складу конкурсної комісії повинна вільно володіти державною мовою.

Відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, м. Київ, вул. Еспланадна, 42, тел. (044) 289-08-30, е-mail: npvmms@msms.gov.ua

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux