Розпочалася програма особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» у Харкові
опубліковано 05 листопада 2019 року о 14:54


Протягом восьми днів 25 юнаків та дівчат віком від 18 до 25 років розвиватимуть навички відповідального лідерства та підвищуватимуть рівень громадянської активності.

Регіональний етап є продовження національного етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець», що проходить другий рік поспіль у м. Києві. За цей час випускниками програми стали 200 молодих осіб, які й ініціювали проведення подібного заходу у своєму місті. Харків став дванадцятим містом, що продовжило марафон державотворців. Відтак проведення регіонального етапу програми очікується в чотирнадцяти містах України.

Під час офіційного відкриття програми привітала учасників начальниця відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Марія Карчевич. Розповіла на власному прикладі про важливість участі в державотворчих процесах та інструменти розвитку навичок лідерства, можливості для молоді, стратегію розвитку молодіжної політики на наступний рік: «Здібності, які ми здобуваємо в молодому віці, стають в нагоді протягом усього життя. Наш виклик – змінити спотворену дійсність, бути лідером змін та вести за собою».

Звернулася з вітальним словом до учасників та побажала натхнення та сил на здобуття нових знань та навичок і регіональна координаторка програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» у м. Харкові Вікторія Моісеєнко: «Ми самі визначаємо свою драбинку пріоритетів та самі стаємо на неї. Але якщо нам дійсно не байдуже, що буде з країною через 5 - 10 років, то нашим обов’язком є включити у складову цієї драбини елементи, що будуть спрямовані на зміну нашої громади і держави в цілому».

Упродовж восьми днів програми учасники розвиватимуть свої навички за формаційною та практичною складовими, що включають ознайомчі візити до органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, приватних та громадських компаній, зустрічі з топ-керівниками, експертами у сфері публічної влади, медіа-секторі та бізнесі. Завершиться програма Днем управління, під час якого молодь матиме можливість пройти стажування з топ-керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міжнародних інституцій, засобів масової інформації, бізнес-компаній та громадських об’єднань.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux