П'ять днів тривав тренінг-семінар "Моніторинг і оцінка якості молодіжної політики і молодіжної роботи в Україні"
опубліковано 04 червня 2019 року о 11:13Захід проводився на виконання п’ятирічної Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту України на 2016-2020 роки, затвердженої в березні 2016 року та відповідного плану заходів на 2019 рік.

Мета тренінг-семінару - розвинути компетенції, необхідні для здійснення моніторингу і оцінки молодіжної політики та молодіжної роботи на різних рівнях для спеціалістів, які працюють з молоддю в органах влади та громадських організаціях, для підвищення якості молодіжної політики в Україні відповідно до стандартів Ради Європи.

Організаторами тренінгу-семінару є Молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту України у співпраці з громадською організацією "Молодь України разом".

Учасниками стали фахівці національних, регіональних та місцевих органів влади, представники молодіжних громадських організацій та установ і організацій, які працюють з молоддю.

Під час заходу вони ознайомилися зі стандартами, підходами та інструментами Ради Європи молодіжної політики та молодіжної роботи. Дослідили поточну ситуацію, основні документи та програми у сфері молодіжної політики та молодіжної роботи в Україні на різних рівнях.

Окрім цього, учасники побудували спільне розуміння циклу молодіжної політики та сформували бачення своєї ролі у цьому процесі. А також дослідили наявні інструменти моніторингу і оцінки молодіжної політики і молодіжної роботи та адаптували їх, враховуючи місцеві реалії.

Присутні на заході оцінили та надали зворотний зв’язок і пропозиції для подальшого впровадження діючих молодіжних програм, побудували умови для подальшого мережування та співпраці між різними зацікавленими сторонами.

Було обговорено і пріоритетні напрями, визначені проектом Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року, надано пропозиції до неї.

Участь у заході взяли координаторка програм Молодіжного департаменту Ради Європи Марина Філаретова та заступниця директора департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Олеся Кравченко.

Результатами тренінгу-семінару стали отримані відповідні знання та навички щодо різноманітних підходів та інструментів оцінки молодіжної політики та молодіжної роботи; розуміння процесів моніторингу і оцінки молодіжної роботи та молодіжної політики як цілісної системи. Учасники навчилися демонструвати результати, цінність та зміст молодіжної роботи в своїх громадах; враховувати результати оцінки задля адвокатування розвитку місцевих молодіжних політик; зробили конкретні кроки в напрямі покращення діалогу та співпраці між органами влади та і організаціями громадянського суспільства.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux