Представника України обрано членом Бюро Комітету Ради Європи щодо протидії маніпулюванням спортивними змаганнями
опубліковано 24 червня 2021 року о 19:18

23-24 червня 2021 року у онлайн форматі відбулося друге засідання Комітету Ради Європи щодо протидії маніпулюванням спортивними змаганнями (T-MC) у якому взяла участь делегація України на чолі з державним секретарем Міністерства молоді та спорту України Олексієм Перевезенцевим. До складу української делегації у Комітеті Т-МС входять представники Мінмолодьспорту, Національної поліції, Національного олімпійського комітету та Української асоціації футболу.

Під час заходу обговорювалося широке коло питань міжнародного співробітництва щодо боротьби з маніпулюваннями у спорті у контексті імплементації Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями (Маколінської конвенції).

Учасники засідання обговорили питання приєднання нових держав-членів до Маколінської конвенції, розробки механізмів її моніторингу, заходів, що здійснюються країнами-учасницями Конвенції з метою її імплементації.Також під час засідання велику увагу було приділено питанням взаємодії з іншими національними платформами та стейкхолдерами спортивної сфери у рамках діяльності мережі Національних платформ (Копенгагенської групи) і у контексті проведення масштабних спортивних заходів, зокрема чемпіонату Європи з футболу Євро-2020/2021.

У ході засідання відбулися вибори керівного складу Комітету Ради Європи щодо протидії маніпулюванням спортивними змаганнями. Представницю України, начальника відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталію Радчук було обрано членом Бюро Комітету Т-МС.

Довідково

Конвенція Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями (Маколінська конвенція) ратифікована Україною 16 листопада 2016 року (Закон України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями» від 16.11.2016 № 1752-VIII).

З метою імплементації ст.13 Маколінської конвенції Мінмолодьспорт здійснює заходи щодо функціонування Національної платформи із запобігання маніпулювання спортивними змаганнями.

Наказом Міністерства від 10.02.2021 №426 створено Робочу групу з розробки Концепції та положення про Національну платформу із запобігання маніпулювання спортивними змаганнями за участю представників Мінмолодьспорту, Національної поліції, Національного агентства з питань запобігання корупції, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, Національного олімпійського комітету, Української асоціації футболу. 


 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux