Представник Міністерства молоді та спорту України взяв участь у засіданні Тематичної платформи № 4 "Контакти між людьми" ініціативи ЄС "Східне партнерство"
опубліковано 08 червня 2016 року о 13:52

07 червня 2016 року у м. Брюссель (Бельгія) відбулося п’ятнадцяте засідання Тематичної платформи № 4 "Контакти між людьми" ініціативи ЄС "Східне партнерство", у якому взяла участь начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук.

Ініціатива "Східне партнерство" була започаткована у травні 2009 року і стала східноєвропейським виміром політики сусідства ЄС по відношенню до шести країн (Україна, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова). Тематична платформа №4 ініціативи ЄС "Східне партнерство" є форумом для обміну інформацією та досвідом країн-учасниць ініціативи у сферах освіти, науки, культури, молодіжної політики.

Під засідання обговорення питань молодіжної сфери європейська сторона поінформувала про започаткування Європейською Комісією окремої молодіжної програми в рамках ініціативи ЄС "Східне партнерство". Також, відповідаючи на виклик щодо стрімкого зростання безробіття серед європейської молоді, сторона ЄС започатковує у поточному році окрему панель щодо розвитку зайнятості молоді в рамках ініціативи ЄС "Східне партнерство". Рішення щодо початку роботи та умов функціонування цих інструментів, додаткових до наявних можливостей для молоді в рамках програми ЄС "Еразмус+", має бути ухвалене ЄК найближчим часом.

Українська сторона відмітила важливість відкриття окремої ініціативи "Молодіжне вікно Східного Партнерства" та наголосила, що зі свого боку Міністерство молоді та спорту готове надати всіляке сприяння щодо оперативного започаткування роботи цього інструменту.

Під час заходу представником Мінмолодьспорту були проведені консультації з представниками Генерального директорату з питань освіти та культури ЄК щодо проведення в Україні окремих заходів щодо розвитку молодіжної політики в рамках ініціативи ЄС "Східне партнерство" .

Було досягнуто домовленості про те, що у 2016-2017 рр. Європейська Комісія профінансує проведення в Україні двох заходів, присвячених інтенсифікації участі молоді у процесі прийняття рішень (перший захід – у ІІ півріччі 2016 року, другий – у І півріччі 2017 року).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux