Покровськ прийняв четвертий всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті Мікаела Оганесяна
опубліковано 13 січня 2020 року о 16:59

Змаганням передував мітинг біля меморіальної дошки, встановленої на фасаді будівлі ДЮСШ на честь Мікаела Володимировича – відомого спортсмена і тренера, судді міжнародної категорії. Він виховав 15 майстрів спорту та понад 100 кандидатів у майстри спорту, побудував у ДЮСШ спеціалізований зал настільного тенісу. Справою честі Мікаела Оганесяна був турнір пам’яті Василя Шибанкова, який він заснував і провів у Покровську 41 раз.

На урочисте відкриття змагань завітали почесні гості: народний депутат України Руслан Требушкін, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Наталія Точилова, заступник Покровського міського голови Олена Олехнович, заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міськради Віталій Щербинка, начальник відділу освіти Покровської міськради Марина Голуб, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міськради Роман Дегтярьов, начальник відділу культури, молоді та спорту Покровської райдержадміністрації Лариса Федорціва і дружина Мікаела Галина Оганесян.

Турнір 2020 року зібрав 127 спортсменів із 16 міст і 3 районів Донецької, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Полтавської та Чернігівської областей. У перші два дні змагалися 67 юнаків і дівчат, у наступні два – 60 чоловіків і жінок.

Результати юнацького турніру

Юнаки 2010 р.н. і молодше:

1 місце – Олександр Кочерга (Покровськ)
2 місце – Ярослав Голубков (Нікополь)
3 місце – Віктор Дацій (Миролюбівка)

Дівчата 2009 р.н. і молодше:

1 місце – Анна Дерлюк (Нікополь)
2 місце – Поліна Кривошея (Миколаїв)
3 місце – Анастасія Пугач (Нікополь)

Юнаки 2007-2009 рр.н.:

1 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)
2 місце – Артем Цокур (Покровськ)
3 місце – Олександр Хникін (Маріуполь)

Дівчата 2007-2008 рр.н.:

1 місце – Анастасія Літовченко (Нікополь)
2 місце – Анна Дерлюк (Нікополь)
3 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)

Юнаки 2004-2006 рр.н.:

1 місце – Олександр Стібель (Покровськ)
2 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)
3 місце – Артем Цокур (Покровськ)

Дівчата 2004-2006 рр.н.:

1 місце – Анастасія Літовченко (Нікополь)
2 місце – Олена Курінна (Нікополь)
3 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)

Парний розряд (юнаки):

1 місце – Олександр Стібель - Артем Цокур (Покровськ)
2 місце – Олександр Хникін - Антон Дерлюк (Маріуполь - Нікополь)
3 місце – Денис Овчаров - Денис Андрусик (Покровський район)

Парний розряд (дівчата):

1 місце – Людмила Бабенко - Анастасія Литовченко (Покровськ - Нікополь)
2 місце – Анна Дерлюк - Олена Курінна (Нікополь)
3 місце – Анастасія Дубініна - Поліна Кривошея (Нікополь - Миколаїв)

Командний залік юнацького турніру

Юнаки:

1 місце – Покровськ
2 місце – Нікополь
3 місце – Маріуполь

Дівчата:

1 місце – Нікополь
2 місце – Покровськ
3 місце – Покровський район

Результати турніру серед дорослих і ветеранів

Жінки:

1 місце – Наталія Коновалова (Маріуполь)
2 місце – Людмила Болотна (Краматорськ)
3 місце – Людмила Драголовська (Маріуполь)

Чоловіки 18-29 років:

1 місце – Роман Малинка (Покровськ)
2 місце – Ілля Кутній (Дніпро)
3 місце – Микита Рубцов (Покровськ)

Чоловіки 30-39 років:

1 місце – Роман Малинка (Покровськ)
2 місце – Ілля Кутній (Дніпро)
3 місце – Андрій Дерев’янко (Лиман)

Чоловіки 40-49 років:

1 місце – Олександр Ковальчук (Покровськ)
2 місце – Андрій Дерев’янко (Лиман)
3 місце – Вадим Щепка (Маріуполь)

Чоловіки 50-59 років:

1 місце – Павло Волков (Мирноград)
2 місце – Андрій Данильченко (Бахмут)
3 місце – Анатолій Романюк (Білицьке)

Чоловіки 60-69 років:

1 місце – Павло Волков (Мирноград)
2 місце – Анатолій Капустін (Маріуполь)
3 місце – Володимир Кононіхін (Бровари)

Чоловіки 70 років і старше:

1 місце – Володимир Кононіхін (Бровари)
2 місце – Олександр Гаврильчук (Маріуполь)
3 місце – Володимир Антонов (Полтава)

Результати турніру серед людей з інвалідністю

1 місце – Віталій Байрамшін (Покровськ)

Суперфінал

1 місце – Євген Кій (Покровськ)
2 місце – Андрій Дерев’янко (Лиман)
3 місце – Олександр Стібель (Покровськ)

Змагання обслуговувала кваліфікована головна суддівська колегія, до якої увійшли: Антон Бобир, головний суддя, суддя національної категорії (Київ), Артем Лисечко, заступник головного судді, суддя національної категорії (Кремінна), Вікторія Кацюба, головний секретар, суддя національної категорії (Покровськ).

Переможців та призерів турніру нагородили грамотами, медалями, кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, а також цінними призами від організаторів турніру.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux