Подано 185 кандидатів на здобуття Премії Кабінету Міністрів України
опубліковано 19 червня 2020 року о 15:20

«Премія за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молодим людям віком до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Нашій державі дуже поталанило з юнаками та дівчатами, які прагнуть будувати сильну та комфортну державу. Звичайно, за великі досягнення завжди треба дякувати», - зазначив Вадим Гутцайт.

Більш детально про результати поданих документів на присудження Премії та про розгляд поданих пропозицій зазначила заступниця Міністра, секретарка Комітету Марина Попатенко.

«Важливу роль у процесі відбору лауреатів відіграє громадськість. Так, більшість Комітету складають представники громадських організацій та засобів масової інформації», - наголосила заступниця.

Вона також додала, що здобутки молоді розглядаються за такими напрямами:

1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

5) популяризація здорового способу життя, cпортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення;

6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства, материнства та батьківства;

7) культурно-мистецька та наукова діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини;

8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

Зазначимо, що Міністр Вадим Гутцайт головував на засіданні Комітету за дорученням Віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

Також, зі складом Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України можна ознайомитися ТУТ.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux