Олег Немчінов привітав учасників конференції «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні»
опубліковано 09 квітня 2019 року о 16:39

Вітаючи організаторів і учасників конференції, Олег Немчінов розповів про роботу, яку проводить Міністерство у напрямку взаємодії освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів: «Міністерство молоді та спорту спільно з Центром «Розвиток КСВ» та Фондом народонаселення ООН в Україні у 2016 році запровадили ініціативу Пакт заради молоді-2020. Головна мета Пакту: бізнес-спільнота та освітній сектор мають спільно відігравати активну роль у вирішенні проблеми освіти і працевлаштування молодих людей в Україні. Наразі до Пакту приєдналося 123 компанії», - зауважив Державний секретар.

Одна з цілей Пакту 2020 року - сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором. Так, станом на сьогодні компанії-підписанти Пакту створили 596 нових партнерств між бізнесом та освітнім сектором. Крім того, в рамках Пакту за участі представників бізнесу проводяться форуми «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»; зустрічі підписантів Пакту для обговорення досягнень і помилок у роботі з молоддю та освітнім сектором; майстер-класи на тему успішного працевлаштування та розвитку навичок (1200 молодих людей).

У 2018 році 1700 молодих людей отримали менторську підтримку з питань побудови кар’єри; запроваджено проекти Skills lab: успішна кар’єра та власна справа.

«Саме молодь спроможна активно включатися в економічне життя країни. На сьогодні в Україні проживає близько 11,3 млн. молодих людей віком від 14 до 35 років, що становить близько третину населення держави. Ми знаємо, що нині українські компанії дедалі більше відчувають потребу у молодих фахівцях із високим рівнем знань та навичок, незважаючи на те, що Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів. Саме тому на сьогодні існує потреба у запровадженні нових інноваційних методів з метою узгодженої взаємодії освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів», - наголосив він під час виступу.

Також учасників конференції привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка: «Сьогодні важливо збалансувати підготовку кадрів і ріст економіки. Нам треба переосмислити ці речі і зрозуміти: галузі, які будуть драйверами української економіки і готувати спеціальності, які будуть важливі для розвитку економіки. Система дуальної освіти, на мою думку, є найбільш досконалою у системі сучасного професійного творення кадрів. На Львівщині ми дещо пришвидшуємо формування дуальної форми освіти у закладах, і досвід німецьких партнерів є для нас дуже важливим».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux