Обговорено стан реалізації молодіжної політики з підтримки студентів з тимчасово окупованих територій та студентів-ВПО
опубліковано 26 квітня 2019 року о 11:33Відкриваючи роботу круглого столу, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема наголосив на важливості підтримки цієї категорії української молоді та запропонував окреслити подальші кроки спільної роботи.

Радник Міністра молоді та спорту Гаяна Юксель звернула увагу на головні питання у роботі з молоддю. А саме: організацію психологічної адаптації, створення гармонійного соціального середовища, патріотичне виховання, створення умов для здобуття освіти у вищих навчальних закладах тощо.

Акцентувала Гаяна Юксель і на ролі об'єднання зусиль державних органів влади та громадського сектору.

Керівник проекту "Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей" Дмитро Вітвіцький проаналізував стан інтеграційних процесів у Київській області. А також презентував попередні результати дослідження "Налагодження механізмів активної співпраці студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення у Києві та Київській області".

Йшлося і про наповнення пілотної регіональної Програми соціальної згуртованості молодих громад з числа молоді внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення.

Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів вищої освіти та громадськості.

Нагадаємо, З 1 вересня 2018 року розпочалась реалізація проекту "Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей".

Проект адмініструє ВГО "ПОРУЧ" (Київ), місцевими регіональними партнерами є БФ "Право і демократія" (Львів), Благодійне товариство "Центр суспільних програм" (Херсон), ГО "Нова Енергія" (Харків).

Основним завданням проекту є проведення дослідження проблем і практичних шляхів покращення захисту прав та інтеграційних процесів студентів-ВПО та створення пілотних Регіональних «Програм соціальної згуртованості молодих громад з числа молоді внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення».

У 2019 році в рамках проекту заплановано проведення Регіональних семінарів з підготовки змістовного наповнення цільових "Програм соціальної згуртованості молодих громад з числа молоді внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення" і круглих столів за участі представників місцевих органів місцевого самоврядування, профільних департаментів ОДА, представників молодіжних і студентських організацій. Буде підготовлено аналітичний документ щодо стану справ в середовищі студентів-переселенців в регіонах реалізації проекту. Створення і презентація в Києві "Програми соціальної згуртованості молодих громад з числа молоді внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення".

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux