На Сумщині пройшов Всеукраїнський тренінг "Ефективний менеджмент молодіжних центрів"
опубліковано 07 червня 2019 року о 17:00Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України за підтримки програми "Активні громадяни" від Британської ради в Україні, ГО "Молодіжна Платформа", Асоціація молодіжних центрів України у партнерстві з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Участь у тренінгу взяли 33 особи з числа працівників молодіжних центрів, громадських активістів, які зацікавлені в тематиці тренінгу.

Головною тематикою заходу стало обговорення питання розвитку молодіжної інфраструктури, зокрема сприяння забезпеченню ефективної діяльності молодіжних центрів, що є одним із пріоритетних напрямів державної політики в молодіжній сфері.

Значна частина просторів чи центрів для молоді часто працюють неефективно через відсутність відповідного досвіду, що змушує владу зменшувати їх фінансування. Сумщина відома своїм прикладом ефективної діяльності громадського сектору, молодіжних просторів різних форм власності, тому протягом тренінгу організатори заходу поділилися з учасниками успішними кейсами у сфері молодіжної політики.

Тренінг передбачав посилення роботи елементу інфраструктурної реформи молодіжної політики, а саме молодіжних центрів, через освітню програму для менеджерів та керівників таких центрів. Також під час заходу учасники мали змогу відвідати молодіжні центри та відкриті громадські простори з метою перейняття досвіду діяльності закладів.

Метою тренінгу було надання знань та навичок щодо сталої, системної, планової роботи центру, ознайомлення з поняттям та змістом роботи молодіжних центрів на прикладі європейського досвіду, із метою розвитку молодіжної політики, молодіжної роботи у працівників молодіжних центрів України, представників громадських організацій, структурних підрозділів відповідальних за роботу з молоддю.

Програма включала такі тематики:

дослідження молоді громади та різноманітність форм досліджень потреб молоді, аналіз ключової проблематики;

формування навичок для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;

створення простору молодіжного центру, ураховуючи заплановану програмну діяльність;

ефективна робота команди молодіжного центру, зовнішні та внутрішні комунікації в колективі, брендинг та позиціонування центру;

створення волонтерських рухів при молодіжних центрах;

зустрічі з представниками та експертами у сфері молодіжної роботи та розвитку молодіжних центрів в Україні;

кейси з досвіду роботи діючих молодіжних центрів України тощо.

Подібний захід уже відбувся у квітні на Київщині, наразі триває підготовка до проведення тренінгу в Рівному та Дніпрі.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux