Мінмолодьспорт стане партнером нового проєкту «Молодь як провідник української національної ідентичності» (UNITY), який буде реалізовано в Україні організацією IREX
опубліковано 24 вересня 2020 року о 15:03

Метою зустрічі стало обговорення нової програми міжнародної технічної допомоги «Молодь як провідник української національної ідентичності» (Ukrainian National Identity Through Youth - UNITY).

Міністр Вадим Гутцайт подякував Агентству США з міжнародного розвитку та Раді міжнародних наукових досліджень та обмінів за ініціативу зустрічі та партнерство, а також підкреслив, що цілі та мета проекту UNITY відповідають пріоритетам діяльності Міністерства.

«Ми готові та зацікавлені у співпраці з програмою UNITY, адже я впевнений, що її діяльність сприятиме формуванню у нашої молоді української національної ідентичності, а її результати закладуть міцну основну для соціальної згуртованості молодого покоління» - наголосив Вадим Гутцайт.

Крім цього, заступниця Міністра Марина Попатенко детально розповіла про Державну цільову соціальну програму «Молодь України» на 2021-2025 роки, яку наразі розробляє Міністерство. В основі соціальної програми закладено розвиток молодіжних центрів, допомога молоді в побудові успішної кар’єри, розвиток лідерського потенціалу та спроможності молоді.

«Надзвичайно важливо те, що нова програма UNITY розпочинає свою роботу на наступні 5 років, якраз той період, коли ми будемо реалізовувати нову Державну соціальну цільову програму «Молодь України» на 2021-2025, яка зараз розробляється Мінмолодьспортом, це дасть нам можливість посилити результати , закладені в обидві програми та спільними зусиллями досягнути кращого результату» - зауважила Марина Попатенко.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про партнерство Мінмолодьспорту та IREX в реалізації в Україні проєкту UNITY.

Детальніше про UNITY:

- мета: активізація участі молоді в процесах реформування та творення держави; розвиток відповідального лідерства молоді; підвищення рівня громадянської активності та формування цінностей української ідентичністі;

- програму впроваджує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). IREX – незалежна неприбуткова організація, яка працює у 20-ти країнах в усьому світі.

- фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux