Міністрество молоді та спорту розвиватиме співробітництво із Програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні
опубліковано 17 квітня 2015 року о 15:16

17 квітня в Міністерстві молоді та спорту України відбулась зустріч Ігоря Жданова із директором Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта Мартою Коломиєцьаташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні; Шері Бистрянські, тазаступником Аташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки Кетрін Хеллок.

Головна тема зустрічі - розвиток співпраці між Програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні та Посольством США в Україні з Міністерством молоді та спорту України.

Ігор Жданов поінформував про діяльність Мінмолодьспорту на даному етапі, зокрема, щодо реформування сфери молодіжної політики в Україні. Зазначив, що наразі триває робота над розробкою Дорожньої карти реформ у молодіжній сфері із широким залученням громадянського суспільства.

Заступник Міністра Сергій Митрофанський висловив окрему подяку Посольству США за активну підтримку діяльності Мінмолодьспорту у напрямку реформування молодіжної сфери, за роботу у Раді реформ молодіжної сфери та проведення спільних заходів, зокрема, у напрямку вдосконалення сфери патріотичного виховання молоді.

Шері Бистрянські зазначила, що співпраця з Мінмолодьспорту є надзвичайно важливою для агенцій Уряду США, адже покращення становища молоді та її участі у суспільному житті має великий вплив на розвиток суспільства загалом.

Марта Коломиєць розповіла про пропозицію Програми Фулбрайта в Україні щодо можливого стажування представника програми у Міністерстві у період з вересня 2015 р. до червня 2016 р. Учасник Програми Фулбрайта, пан Дж. Девіс Санчес Леос має великий досвід роботи з соціально незахищеною, неблагополучною молоддю та готовий співпрацювати з Міністерством і допомагати у вдосконаленні молодіжної політики серед зазначених вище категорій молоді.

"Міністерство прагне максимально інформувати молодіжну спільноту про можливості та заходи, у яких можливо брати участь. У цьому напрямку ми було б вдячним за сприяння та підтримку Посольства США та програми Фулбрайта у отриманні якнайповнішої інформації про такі можливості і програми та поширення її серед молодіжної спільноти", - зазначив Ігор Жданов наприкінці зустрічі.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux