Микола Мовчан взяв участь у Першому засіданні Комітету асоціації Україна ЄС
опубліковано 20 липня 2015 року о 17:52

12-16 липня 2015 р. заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції М.П.Мовчан у складі урядової делегації України на чолі з заступником Міністра Кабінету Міністрів України, директором Урядового офісу з питань європейської інтеграції Н.А.Гнидюк перебував у відрядженні у м. Брюссель (Бельгія).

13-14 липня 2015 р. М.П.Мовчан взяв участь у Першому засіданні Комітету асоціації Україна-ЄС. У ході свого виступу він поінформував про діяльність Міністерства у сфері європейської інтеграції, у тому числі щодо виконання відомчого Плану заходів з імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, а також про діяльність Міністерства у галузі дво- та багатостороннього міжнародного співробітництва.

Під час виступу М.П.Мовчан окремо наголосив на зацікавленості Міністерства молоді та спорту України поновити в рамках програми ЄС «Еразмус+» ініціативу "Молодіжне вікно Східного Партнерства", яка діяла у 2012-2013 рр., розширити можливості реалізації в Україні молодіжних та спортивних проектів в рамках програми ЄС "Еразмус+", підкресливши, що Міністерство проводить активну роботу з метою підвищення рівня інформування української молоді про проекти "Еразмус+" у сферах молоді та спорту та наголосивши, на важливості проведення відповідних інформаційних так комунікаційних кампаній.

13-15 липня 2015 р. відбулися також двосторонні та секторальні зустрічі М.П.Мовчана з представниками Європейської Комісії, зокрема з представниками Генерального Департаменту з питань освіти та культури Зеноном Северісом та Міхалом Ринковські, з Координатором з питань регіональних справ, Східного Партнерства, регіонального співробітництва та ОБСЄ Європейської Служби Зовнішніх Справ Дірблою Дойл, начальником відділу двостороннього співробітництва з країнами Східного Партнерства Європейської Служби Зовнішніх Справ Дірком Шюбелем, з представником Генерального Директорату з питань політики сусідства та переговорів щодо розширення Каститісом Скленскасом, директором департаменту Генерального Департаменту з питань освіти та культури Мішелем Маньє, з Постійним представником Литовської Республіки при Європейському Союзі Раймундасом Кароблісом та інші зустрічі.

Під час бесід обговорювалися питання розширення двосторонньої співпраці між Міністерством молоді та спорту України та Європейською Комісією у сферах молоді та спорту, молодіжних та спортивних проектів в рамках програми ЄС "Еразмус+", поновлення реалізації в Україні "Молодіжного вікна Східного Партнерства", питання стратегічних комунікацій, поширення інформації в Україні про Європейський Союз та про Україну в ЄС та державах-членах ЄС, молодіжні та спортивні проекти програми ЄС "Еразмус+", про проведення в Україні та за кордоном (Литовська Республіка) Європейського тижня спорту (вересень 2015 р.) під егідою Європейської Комісії та Дня фізичної культури і спорту в Україні, питання двосторонньої співпраці між Україною та державами-членами ЄС у сферах молоді та спорту та інші питання.

За результатами участі у заходах домовлено про поновлення "Молодіжного вікна Східного Партнерства", про розширення участі України у молодіжних та спортивних проектах програми ЄС "Еразмус +", про розширення інформаційних та комунікаційних кампаній в Україні щодо Європейського Союзу та можливостей програми ЄС "Еразмус +" (у сферах молоді та спорту), залучення європейських експертів до проведення реформи управління сферою фізичної культури і спорту в Україні та направлення українських експертів до європейських країн з метою вивчення досвіду держав-членів ЄС щодо розвитку молодіжної сфери та сфери фізичної культури і спорту тощо.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux