Марина Попатенко: Українська академія лідерства - це велике середовище небайдужих людей, об’єднаних спільним бажанням змін
опубліковано 19 червня 2021 року о 18:37

Спільнота і середовище - це базис, основа, яка виховує кожного, дає підтримку, веде протягом життя. Саме з цього розпочала свій виступ на молодіжному форумі-фестивалі Energy Fest заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко. 

Освітньо-інформаційна подія, що відбулась 19 червня, організована Українською академією лідерства спільно з Херсонською міською радою та об’єднала молодь зі всієї України для презентації можливостей особистісного і суспільного розвитку.

Марина Попатенко висловила впевненість, що Українська академія лідерства - це велике середовище небайдужих людей, об’єднаних спільним бажанням змін на краще. «Саме УАЛ є прикладом, інструментом входження молодої людини до громадянської, суспільної активності, усвідомлення власних можливостей і причетності, зокрема, до прийняття рішень», - зауважила заступник Міністра. 

«Гасло Української академії лідерства: «Творимо себе - творимо Україну! Кожне завтра розпочинається уже сьогодні!» відгукується у серцях. І я щиро вірю, що спільними зусиллями, спільними діями ми зробимо нашу державу великою, незалежною та процвітаючою!» - наголосила Марина Попатенко.     

Заступниця Міністра стала почесною гостею і на випускному-2021 Української академії лідерства. Марина Попатенко передала вітання від Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта. Посадовці відзначили ефективне партнерство Міністерства та УАЛ, окрім іншого, у реалізації спільних програм і проєктів - таких як «Державотворець», «БУМ» тощо.

Нагадаємо, Українська академія лідерства (УАЛ) - унікальна програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є десятимісячний формаційний курс для випускників середніх навчальних закладів. Це національна мережа потужних центрів творення українця нової якості з осередками у Маріуполі, Чернівцях, Львові, Харкові, Миколаєві, Полтаві та Києві.

Мета УАЛ - вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування покоління молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

За шість років існування  УАЛ випускниками академії стали понад тисячу хлопців і дівчат.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux