Марина Попатенко: Державний інститут сімейної та молодіжної політики - надійний науковий партнер Міністерства
опубліковано 27 квітня 2021 року о 09:51

Сучасна молодіжна політика має бути обґрунтованою та базуватись, насамперед, на конкретних доказах, досвіді, знаннях про світогляд, цінності та проблеми молоді. На цьому наголосила заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко на науково-практичній онлайн-конференції «Наука & Молодіжна політика».

Конференція присвячена тридцятиріччю  Державного інституту сімейної та молодіжної політики.

Марина Попатенко зауважила, що Інститут належить до сфери управління Міністерства молоді та спорту і, в той же час, є надійним партнером, котрий здійснює наукове забезпечення формування та реалізації  молодіжної політики в Україні.

Заступниця Міністра звернула увагу, що результатом діяльності інституту є унікальні науково-теоретичні та науково-прикладні розробки, спрямовані на обґрунтування напрямів реформування державної молодіжної політики відповідно до вимог європейської інтеграції, формування громадянської активності та національно-патріотичної свідомості молоді, організації молодіжної роботи в умовах децентралізації.

Інститут досліджує теми, що вивчають міжсекторальний вимір життя молодих людей: освіта та навчання, зайнятість та підприємництво, здоров’я та благополуччя, сімейні стосунки, соціальна підтримка, громадянська активність тощо. Прикладами глобальних міжгалузевих досліджень у молодіжній сфері є щорічні Доповіді Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні за підсумками року.

Акцентувала Марина Попатенко на важливості такого напряму діяльності як моніторинг і оцінка реалізації молодіжних програм і заходів, що є однією з умов дієвості  та результативності їх впровадження.

Окремо подякувала заступниця Міністра за ефективне партнерство у реалізації програми «Молодіжний працівник», яка забезпечує підготовку спеціалістів щодо формування та реалізації молодіжної політики на всеукраїнському, регіональному та місцевому рівнях.

Привітала учасників та виступила модератором заходу кандидат педагогічних наук, доцент, директорка Державного інституту сімейної та молодіжної політики Ірина Пєша.

Під час конференції згадали історію створення Інституту, проаналізували сучасні досягнення та обговорили питання молодіжної сфери у науковому та практичному аспектах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux