Луцьк готується прийняти ІІІ Всеукраїнський Форум молодіжних працівників та працівниць
опубліковано 08 травня 2019 року о 14:18

Метою форуму традиційно є обмін досвідом між молодіжними працівниками, отримання нових навичок для застосування їх у роботі з молоддю та напрацювання подальших кроків щодо реалізації програми «Молодіжний працівник». Головною темою Форуму є Digital у молодіжній роботі.

У рамках візиту відбулися зустрічі заступника Міністра Олександра Яреми з виконуючим обов’язки голови Волинської обласної державної адміністрації Світланою Мишковець та виконуючим повноваження міського голови, секретарем міської ради Григорієм Пустовітом.

Олександр Ярема повідомив, що Луцьк стане третім українським містом, котрий прийматиме такий захід. В попередні два роки господарями форуму були Харків та Дніпро. «Ваше місто має хороший досвід організації та проведення заходів такого масштабу: Бандерштат, Lutsk Food Fest, Lutsk Night Cinema. Потрібно застосувати позитивний досвід, поєднати зусилля усіх партнерів та провести Форум на високому державному рівні, адже у цьому році програмі «Молодіжний працівник» виповнюється 5 років. Проведення Форуму стане гарною нагодою не тільки для того, щоб надати можливості для розвитку молодіжних працівників, а й для динамічно розвивати регіон в цілому».

Також у рамках візиту за участі заступника Міністра у Молодіжному центрі Волині відбулась перша зустріч Клубу соціального інвестора. Клуб – це середовище соціальних інноваторів, які сприяють розвитку громадянського суспільства. В першу чергу це – люди, які беруть на себе відповідальність за розвиток локальних спільнот, які примножать довіру та взаєморозуміння серед українців. Вони будують соціальний капітал, об’єднуючи бізнес, громадські середовища та органи місцевого самоврядування.

"Нам треба більше солідарності, підтримувати здорові сили, щоб досягати більшого!" – такою думкою поділився заступник Міністра молоді та спорту та наголосив на важливості активного партнерства і відповідальності, згадуючи слова Богдана Гаврилишина: "Великий українець Богдан Дмитрович казав, що, по-перше, час уже перейти від декларації прав людини на декларацію обов’язків громадянина, а, по-друге, перейти від конкуренції до співпраці. Якщо ми хочемо сталого розвитку, то ми в Україні повинні ставити співпрацю на перше місце".

До відома:

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1106 «Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік» Мінмолодьспорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної і молодіжної політики реалізують програму «Молодіжний працівник», у рамках якої планується проведення Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux