Ігор Жданов в ООН: «Україна готова всебічно долучатись до реалізації Порядку денного 2030 та Цілей Сталого Розвитку, прийнятих ООН, включаючи особливі завдання пов’язані з молоддю»
опубліковано 03 лютого 2016 року о 10:11

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов виступив на сесії Молодіжного Форуму Економічної та Соціальної Ради ООН, який пройшов у штаб-квартирі організації в Нью-Йорку. Мета Форуму: сприяння більш широкому залученню молодих людей до імплементації нового Порядку денного 2030 та 17 Цілей Сталого Розвитку, схвалених 193 державами-членами ООН наприкінці 2015 р.

У своєму виступі Міністр відзначив, що одним із фундаментальних принципів діяльності ООН є забезпечення миру, уникнення військової агресії та насильства. «В сучасних умовах агресії Росії проти України ми, українці, як ніколи розуміємо та відчуваємо потребу в міжнародній допомозі. Потребу у взаємній відповідальності за наше спільне майбутнє з дотриманням принципів територіальної цілісності та фундаментальних прав людини», - наголосив Ігор Жданов.

Особливо актуальним сьогодні, на переконання Міністра, звучить твердження про те, що «сталий розвиток неможливий без миру та мир неможливий без сталого розвитку». «Всі зусилля України сьогодні зосереджені на забезпеченні миру та безпеки. Ми також як ніколи раніше залучаємо молодь до вироблення та реалізації державної молодіжної політики», - підкреслив Ігор Жданов.

Він наголосив, що у 2015 р. спільно із молодіжним середовищем було розроблено якісно нову Державну програму «Молодь України» на 2016-2020 роки. При її розробці були використані результати ґрунтовного соцдослідження «Молодь України 2015», яке було проведене спільно з агенціями ООН в Україні вперше за останні 6 років.

Програма містить 5 пріоритетів, які відповідають Цілям Сталого Розвитку ООН. Це, зокрема, формування активної громадянської позиції і патріотичне виховання молоді; здоровий спосіб життя, розвиток неформальної освіти; зайнятість та житло для молоді.

«Ще один пріоритет - це підтримка молоді з тимчасово окупованих територій, внутрішньо переміщених осіб, молоді з числа учасників бойових дій, молоді з обмеженими можливостями. Це нові виклики у молодіжній політиці з якими стикається Україна. Кількість такої молоді, на жаль, постійно зростає. Користуючись нагодою, дякуємо усім, хто не залишається осторонь. Окрема подяка агенціям ООН, які є нашими надійними партнерами, що надають експертну та ресурсну підтримку», - відзначив Ігор Жданов.

Міністр також наголосив, що Україна готова всебічно долучатись до реалізації Порядку денного 2030 та Цілей Сталого Розвитку, прийнятих ООН, включаючи особливі завдання пов’язані з молоддю.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux