Ігор Жданов та делегація Фонду народонаселення ООН обговорили подальшу співпрацю на 2016 рік
опубліковано 17 січня 2016 року о 09:54

14 січня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із регіональним директором Фонду народонаселення ООН Хеймо Лаакконеном та новопризначеним Представником ФН ООН в Україні Каспаром Піка.

Мета зустрічі – обговорити питання подальшої співпраці Мінмолодьспорту та Фонда народонаселення на найближчу перспективу.

У зустрічі також взяли участь заступник Міністра Сергій Митрофанський, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, керівники профільних департаментів Міністерства, співробітники представництва ФН ООН в Україні.

Ігор Жданов подякував представникам Фонду народонаселення за тісну та плідну співпрацю за попередній рік: "Завдяки підтримці агенцій системи ООН, передусім Фонду народонаселення, ми змогли досягти гарних результатів в 2015 році у сфері реформування молодіжної політики. Дякую за допомогу, надану Фондом в питанні залучення експертів до розробки Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки та удосконалення нормативно-правової бази фінансової підтримки молоді в Україні".

Міністр зазначив, що завдяки підтримці системи ФНООН у 2015 році було проведено соціологічне дослідження "Молодь України 2015", яке стало доказовою базою реформування молодіжної сфери.

"З вашою підтримкою ми маємо можливість впровадити в Україні кращі приклади практик щодо роботи з молоддю європейських країн. У проекті програми "Молодь України" на 2016-2020 роки передбачено такі реформаторські кроки щодо роботи з молоддю, як визнання неформальної освіти, підтримка молодіжного таборування та розвиток мережі молодіжних центрів", - зауважив Міністр.

Регіональний директор Фонду народонаселення ООН Хеймо Лаакконен відмітив високий рівень зацікавленості Фонду продовжити успішну співпрацю з Міністерством та запевнив в готовності долучатись до реалізації реформаторських напрямків молодіжної політики. "Найкраща та найграмотніша інвестиція – це інвестиція в молодь. Ми розглядаємо Міністерство молоді та спорту, як ключового партнера в Україні, оскільки саме молодь визначає майбутнє країни та має бути залученою до розробки та реалізації державної політики", – зазначив пан Лаакконен.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux