Ігор Жданов: Підписання Меморандуму про співпрацю - перший крок до вирішення питання якісної профорієнтації молоді
опубліковано 03 червня 2019 року о 16:54Підписи під документом поставили Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Міністр соціальної політики Андрій Рева та виконувачка обов’язків Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ольга Макогон.

За ініціативу створення Меморандуму присутні подякували Лілії Гриневич та Ігорю Жданову.За словами Андрія Реви, документ передбачає модернізацію форм профорієнтаційної роботи з молоддю, застосування сучасних інформаційно-комунікаційних та дистанційних технологій у профорієнтації, створення центрів кар'єри на базі закладів професійної і вищої освіти.

Лілія Гриневич наголосила на тому, що співпраця необхідна для створення системи моніторингу професійної самореалізації і працевлаштування випускників. Така система дасть можливість відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників у прив’язці до навчального закладу, аналізувати перспективи для студентів і роботодавців. А також сприятиме коригуванню освітньої політики.

"Впевнений, що лише консолідована співпраця може довести до серйозного результату. Першим кроком для досягнення нашої мети є підписання меморандуму, а потім - наполеглива праця щодня", - зазначив Ігор Жданов.Міністр молоді та спорту зауважив, що необхідно враховувати вимоги ринку праці, інноваційні процеси та зміни в суспільстві. Адже, на сьогодні, існує значний розрив між тими навичками, які роботодавці прагнуть бачити у молодої людини, і тим, чому навчають у закладах освіти.

"Тому так гостро стоїть питання якісної професійної орієнтації молоді - рушійної сили суспільства. І це проблема кроссекторальна", - акцентував Ігор Жданов.

На те, що спільні зусилля допоможуть молоді робити правильний вибір майбутньої кар'єри, звернула увагу Ольга Макогон.

Меморандум визначає і такі напрями співробітництва як створення спільної платформи для профорієнтаційної роботи; організація спільних профорієнтаційних заходів для молоді; залучення молоді до участі в конкурсах фахової майстерності тощо.

Передбачається також створення умов для підвищення ефективності співпраці між підприємствами, установами, організаціями та закладами освіти щодо проведення профорієнтації молоді.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux