Ігор Жданов обговорив із представниками інститутів громадянського суспільства реалізацію проектів, на підтримку яких у 2019 році надається фінансова підтримка
опубліковано 06 лютого 2019 року о 14:20

Він привітав переможців конкурсу проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Міністр зауважив, що цього року збільшується сума фінансування, що, зокрема, передбачено Державною цільовою соціальною програмою “Молодь України”.

Загальна сума підтримки в 2019 році складає 12 мільйонів гривень. Ці кошти, відповідно до рішення конкурсної комісії, розподілено між 36 молодіжними та громадськими дитячими організаціями. Планується реалізувати 51 проект та охопити близько 900 тисяч учасників.

Для порівняння - загальна сума підтримки ГО у 2017 році склала 6,5 мільйонів гривень, що були надані 28 молодіжним і дитячим громадським організаціям на реалізацію 41 проекту. У 2018 році— 10,3 мільйони гривень, що надано на підтримку 35 ГО, які реалізували 52 проекти. Урядовець зазначив, що у 2019 році Державним бюджетом України передбачено видатки на проведення заходів молодіжної організації “Пласт - Національна Скаутська Організація України” у розмірі 7 мільйонів гривень. Заплановано 69 заходів, під час яких будуть залучені 14 тисяч осіб.

Міністр нагадав, що 25 січня 2019 року оголошено конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році. Загальна сума фінансування – 8 мільйонів ривень.

Ігор Жданов також підкреслив, що у минулому році сума фінансування була вдвічі менше та становила 4 мільйони гривень.

Окрім цього, Міністр поінформував про здійснення Українсько-Польських та Українсько-Литовських обмінів молоддю. Якщо у 2017 році, у рамках Українсько-Польських обмінів, було реалізовано вісім проектів на суму 1 мільйон гривень, то у 2018 році проектів було 15 на суму 3 мільйони гривень. У рамках обмінів у 2017 році реалізовано шість проектів на суму 500 тисяч гривень. А в 2018 році — сума збільшилася вдвічі та становила 1 мільйон гривень.

Ігор Жданов наголосив, що Міністерство молоді та спорту відкрито до співпраці та закликав активно долучатися до реалізації ініціатив.

Міністр відповів на питання присутніх, що стосувалися участі у конкурсах, які проводить відомство, підтримки талановитої молоді та молодіжного підприємництва тощо.

Понад три години поспіль представники департаменту молодіжної політики, відділу національно-патріотичного-виховання, департаменту економіки та фінансів, юридичного управління надавали інформацію та роз'яснення щодо правильного оформлення документів для участі у конкурсах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux