Донецька обласна організація ФСТ "Україна" провела Спартакіаду серед колективів фізичної культури, спортивних клубів промислових підприємств та організацій регіон
опубліковано 28 вересня 2020 року о 13:22

Спартакіада проводиться з метою залучення працівників підприємств усіх рівнів до занять фізичною культурою та спортом в Донецькій області. Організатори змагань - Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна», управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради за підтримки ПрАТ «НКМЗ» та СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янскої ТЕС.

У змаганнях з 7 видів спорту взяли участь 12 команд, що представляють 7 міст Донецької області: Краматорськ, Слов’янськ, Миколаївка, Селидове, Українськ, Курахове, Новогродівка.

На змагання завітали почесні гості: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов; Краматорський міський голова Андрій Панков; голова наглядової ради ПрАТ «НКМЗ» Ігор Протиняк; голова Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Юлія Тернова; керівник департаменту з управління персоналом СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янскої ТЕС Світлана Онищук; начальник управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Андрій Гореславець.

Гості привітали команди з відкриттям змагань, побажавши чесної гри, перемоги командного духу, єдності та висловили сподівання, що обласна Спартакіада стане традиційною та проводитиметься щороку, а кількість команд-учасниць буде тільки зростати.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, згідно з рекомендаціями МОЗ. Усі команди продемонстрували гарні результати.

Призери з плавання, 25 м:

1 місце – Олена Шипілова (ТОВ «ДТ Донмашгруп»), Михайло Корсаков (ПАТ «Донбасенерго»),

2 місце – Наталія Бакеєва (ДП «Селидіввугілля»), Юрій Долот (ТОВ «ДТ Донмашгруп»),

3 місце – Олена Васильченко (ДП «Селидіввугілля»), Дмитро Буйнавцев (ТОВ «ДТ Донмашгруп»).

Призери з плавання, 50 м:

1 місце – Олена Шипілова (ТОВ «ДТ Донмашгруп»), Михайло Корсаков (ПАТ «Донбасенерго»),

2 місце – Наталія Бакеєва (ДП «Селидіввугілля»), Юрій Долот (ТОВ «ДТ Донмашгруп»),

3 місце – Олена Васильченко (ДП «Селидіввугілля»), Дмитро Шемигон (ПАТ «Донбасенерго» Енергосоцінвест).

Призери з плавання, естафета 4х25 м:

1 місце – команда ПАТ «Донбасенерго» Енергосоцінвест,

2 місце – команда ТОВ «ДТ Донмашгруп»,

3 місце – команда ДП «Селидіввугілля».

Призери з міні-футболу:

1 місце – команда «Тедіс»,

2 місце – команда 81 аеромобільна бригада,

3 місце – команда НКМЗ.

Призери з настільного тенісу:

1 місце – Крамспорт (жінки), ЕМСС (чоловіки),

2 місце – НКМЗ (жінки), НКМЗ (чоловіки),

3 місце – ЕМСС (жінки), Селидіввугілля (чоловіки).

Призери з жиму гирі:

1 місце – НКМЗ (до 90 кг), ЕМСС (+90 кг),

2 місце – Крамспорт (до 90 кг), НКМЗ (+90 кг),

3 місце – Донбасенерго (до 90 кг), Селидіввугілля (+90 кг).

Призери з легкої атлетики, біг на 60 м:

1 місце – Крамспорт,

2 місце – НКМЗ,

3 місце – НКМЗ.

Призери з легкої атлетики, естафета 4х100 м:

1 місце – НКМЗ,

2 місце – Крамспорт,

3 місце – Прикордонники.

Призери з дартсу:

1 місце – НКМЗ,

2 місце – НКМЗ,

3 місце – Прикордонники.

Призери з волейболу:

1 місце – команда ТОВ «ДТ Донмашгруп»,

2 місце – команда ДП «Селидіввугілля»,

3 місце – команда НКМЗ.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux