До вашої уваги - інструкція щодо організації одноденного семінару «Молодіжна політика в ОТГ»
опубліковано 02 квітня 2019 року о 11:52

Ця навчальна програма передбачає підвищення кваліфікації спеціалістів, що працюють із молоддю та формують молодіжну політику на регіональному і місцевому рівні. Відмінною особливістю програми є обов’язкова умова тренінгів – спільна участь у них працівників бюджетної сфери (школи, будинки культури, бібліотеки, дитячо-юнацькі спортивні школи, будинки дитячої творчості, клуби за інтересами тощо), представників органів влади та місцевого самоврядування, а також молоді та представників громадського сектору (громадські організації, волонтерські рухи, просто активні громадяни). Спільне навчання сприяє встановленню довіри і налагодженню співпраці, що, своєю чергою, покращує молодіжну роботу в громадах. Більше про програму тут: http://youth-worker.org.ua.

За 4 роки реалізації програми «Молодіжний працівник» навчання пройшли майже 2000 учасників, у різних регіонах країни підготовлено команду тренерів, які спроможні проводити навчання на високому професійному рівні та збільшити охоплення аудиторії.

Водночас базові тренінги, проведені у 2017 році, показали одну важливу особливість роботи з представниками об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Перш за все, тренери майже в усіх регіонах зіткнулися з проблемою залучення учасників із новоутворених ОТГ. Люди, які працюють із молоддю, зацікавлені в програмі, але для багатьох є проблемою залишити роботу і родину на три дні заради навчання: у більшості випадків така людина в місцевій раді одна і на неї покладено багато обов’язків; те саме стосується і працівників бюджетних установ. З іншого боку, ті учасники від ОТГ, які пройшли програму, майже одноголосно заявляли, що саме для ОТГ така інформація і знання є вкрай необхідними.

Друга думка, яку висловлювали більшість учасників, звучала приблизно так: «От якби на цьому тренінгу я була не одна (один), а ще і наших керівників залучити – хоча б на один день». І дійсно, одна людина, що пройшла навчання, від громади – це дуже малий рушій змін. Саме тому виникла ідея створення одноденного ознайомчого семінару спеціально для ОТГ, який має проводитися максимально наближено до потреб конкретної громади і дозволить зібрати більшу кількість людей, тож його ефективність значно зросте. Це не виключає необхідності подальшого навчання в рамках програми людей, які безпосередньо працюють із молоддю, адже семінар має інформаційну спрямованість.

Навпаки - розробники курсу сподіваються на збільшення бажаючих саме від ОТГ пройти в подальшому триденний базовий тренінг та спеціалізовані тренінги. Отже, метою одноденного семінару є підвищення рівня поінформованості осіб, залучених до молодіжної політики на рівні ОТГ, задля зростання ефективності молодіжної роботи на місцевому рівні.

Ознайомитися з інструкцією щодо організації одноденного семінару «Молодіжна політика в ОТГ» Ви можете ТУТ>>>

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux