12 серпня – Міжнародний день молоді
опубліковано 12 серпня 2019 року о 13:35

Міністерство молоді та спорту активно впроваджує міжнародну діяльність у молодіжній сфері. Загалом Мінмолодьспорту здійснює двосторонню міжнародну співпрацю з близько 40 країнами світу (Німеччина, Франція, Литва, Польща, Азербайджан, Грузія, Китайська Народна Республіка, Японія тощо) через реалізацію спільних проєктів. Наприклад, започатковано Українсько-китайський молодіжний форум «Один пояс – один шлях: від Янцзи до Дніпра» та забезпечено участь української молоді у програмі Уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу» тощо.

З метою підтримки співробітництва української і польської молоді, української і литовської молоді, здійснення міжкультурного діалогу молоді та розбудови дружніх взаємин Мінмолодьспортом у 2015 році укладено Угоду між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, а також Договір між Урядом України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.

Із 2016 року по сьогоднішній день для обміну досвідом і вирішення актуальних питань молоді в Україні, Польщі та Литві реалізовано понад 250 спільних проєктів (між Україною та Польщею і Україною та Литвою), у яких взяли участь близько 8000 молодих людей - представників інститутів громадянського суспільства, навчальних закладів та установ, що працюють з молоддю.

Відповідно до Рамкової програми співробітництва між Мінмолодьспортом і Радою Європи у сфері молодіжної політики відбувається співпраця у форматі виконання планів заходів, які містять заходи по роботі з молоддю, а також переклад та публікацію посібників та інструментів по роботі з молоддю Ради Європи, таких як «Компас», «Скажи своє слово», «Закладинки», Європейська хартія про участь молодів місцевому та регіональному житті, Рекомендації Ради Європи про молодіжну роботу тощо.

Згідно Меморандуму про співробітництво у молодіжній сфері між Міністерствами країн Вишеградської групи та Міністерствами країн-учасниць ініціативи ЄС «Східне партнерство», відповідальними за реалізацію державної політики у молодіжній сфері, укладаються дворічні плани дій із заходами.

Окрім того, Мінмолодьспортом розпочато співпрацю з EURODESK та Європейською агенцією з питань інформування та консультування молоді ERYICA.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux